Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно, кроме вс
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Петрозаводск | — | 05:50 | — | — |
Площадь Гагарина | 05:50 | 05:51 | 1 хв | — |
Университет | 05:50 | 05:51 | 1 хв | — |
Гостиница «Северная» | 05:51 | 05:52 | 1 хв | 1 хв |
Улица Еремеева | 05:52 | 05:53 | 1 хв | 2 хв |
Горбольница | 05:52 | 05:53 | 1 хв | 2 хв |
Ленинградская улица | 05:53 | 05:54 | 1 хв | 3 хв |
Октябрьский проспект | 05:54 | 05:55 | 1 хв | 4 хв |
Площадь Маршала Жукова | 05:54 | 05:55 | 1 хв | 4 хв |
Мурманская улица | 05:55 | 05:56 | 1 хв | 5 хв |
Краснофлотская улица | 05:55 | 05:56 | 1 хв | 5 хв |
Улица Мелентьевой | 05:56 | 05:57 | 1 хв | 6 хв |
Дом культуры ДСК | 05:56 | 05:57 | 1 хв | 6 хв |
АО "Петрозаводскмаш" | 05:57 | 05:58 | 1 хв | 7 хв |
ДСК | 05:57 | 05:58 | 1 хв | 7 хв |
Фабричная улица | 05:58 | 05:59 | 1 хв | 8 хв |
Пески, кладбище | 05:58 | 05:59 | 1 хв | 8 хв |
Пески | 05:59 | 06:00 | 1 хв | 9 хв |
Аэропорт Пески | 06:00 | 06:01 | 1 хв | 10 хв |
ГЭС-городок | 06:02 | 06:03 | 1 хв | 12 хв |
ПЛМК | 06:04 | 06:05 | 1 хв | 14 хв |
Ялгубское шоссе | 06:05 | 06:06 | 1 хв | 15 хв |
Логморучей | 06:07 | 06:08 | 1 хв | 17 хв |
Тихий Наволок | 06:08 | 06:09 | 1 хв | 18 хв |
Судострой-1 | 06:09 | 06:10 | 1 хв | 19 хв |
Судострой-2 | 06:09 | 06:10 | 1 хв | 19 хв |
Судострой-3 | 06:10 | 06:11 | 1 хв | 20 хв |
Лехнаволок | 06:12 | — | — | 22 хв |