Цей варіант розкладу діє у наступні дні: только 20, 21, 28, 29, 30 апреля
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Швейная фабрика | — | 06:36 | — | — |
Пятёрочка - Восход | 06:37 | 06:38 | 1 хв | 1 хв |
Поликлиника | 06:39 | 06:40 | 1 хв | 3 хв |
Дом культуры - Улица Димитрова | 06:40 | 06:41 | 1 хв | 4 хв |
ПМК-13 | 06:47 | 06:48 | 1 хв | 11 хв |
Демидово, сельхозхимия | 06:49 | 06:50 | 1 хв | 13 хв |
Лакинск | 06:50 | 06:51 | 1 хв | 14 хв |
Молокозавод | 06:52 | 06:53 | 1 хв | 16 хв |
Стадион | 06:54 | 06:55 | 1 хв | 18 хв |
Лакинская мануфактура | 06:56 | 06:57 | 1 хв | 20 хв |
Улица Лакина | 06:57 | 06:58 | 1 хв | 21 хв |
Церковь | 06:58 | 06:59 | 1 хв | 22 хв |
Улица Ундол | 06:59 | 07:00 | 1 хв | 23 хв |
СНТ "Мелиоратор" | 07:00 | 07:01 | 1 хв | 24 хв |
СНТ "Лесное" | 07:01 | 07:02 | 1 хв | 25 хв |
Омофорово | 07:03 | — | — | 27 хв |