Цей варіант розкладу діє у наступні дні: вт, пт, вс
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Гусь-Хрустальный | — | 05:40 | — | — |
Стадион | 05:42 | 05:43 | 1 хв | 2 хв |
Дзержинский завод | 05:44 | 05:45 | 1 хв | 4 хв |
Проспект 50-летия Советской Власти | 05:45 | 05:46 | 1 хв | 5 хв |
Жилучасток | 05:46 | 05:47 | 1 хв | 6 хв |
Улица Славнова | 05:47 | 05:48 | 1 хв | 7 хв |
Полевая улица | 05:49 | 05:50 | 1 хв | 9 хв |
Лесная | 05:50 | 05:51 | 1 хв | 10 хв |
Кирпичный завод | 05:51 | 05:52 | 1 хв | 11 хв |
Межколхозлес | 05:52 | 05:53 | 1 хв | 12 хв |
СНТ "Южный" | 05:54 | 05:55 | 1 хв | 14 хв |
Нечаевская, поворот | 06:03 | 06:04 | 1 хв | 23 хв |
Мезиновский, поворот | 06:05 | 06:06 | 1 хв | 25 хв |
Мильцево | 06:12 | 06:13 | 1 хв | 32 хв |
Мезиновский | 06:17 | 06:18 | 1 хв | 37 хв |
Деревня Мильцево | 06:21 | 06:22 | 1 хв | 41 хв |
Занутрино | 06:24 | 06:25 | 1 хв | 44 хв |
Перово | 06:25 | 06:26 | 1 хв | 45 хв |
Часлицы | 06:27 | 06:28 | 1 хв | 47 хв |
Палищи | 06:30 | 06:31 | 1 хв | 50 хв |
Демидово | 06:35 | 06:36 | 1 хв | 55 хв |
Овинцы | 06:38 | 06:39 | 1 хв | 58 хв |
Старково, Гусь-Хрустальный район | 06:40 | 06:45 | 5 хв | 1 год 0 хв |
Спудни | 06:54 | 06:55 | 1 хв | 1 год 14 хв |
Мокрое | 07:00 | — | — | 1 год 20 хв |