Цей варіант розкладу діє у наступні дні: только 30 апреля, 2 мая
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Липецк, автовокзал | — | 07:45 | — | — |
Памятник Танкистам | 07:46 | 07:47 | 1 хв | 1 хв |
Улица 8-го Марта | 07:50 | 07:51 | 1 хв | 5 хв |
Сырская школа / ТЦ "Ашан" | 07:51 | 07:52 | 1 хв | 6 хв |
Улица Ленина | 07:52 | 07:53 | 1 хв | 7 хв |
Воронежское шоссе | 07:54 | 07:55 | 1 хв | 9 хв |
ПОГА-1 | 07:55 | 07:56 | 1 хв | 10 хв |
Школа № 23 | 07:56 | 07:57 | 1 хв | 11 хв |
Сырский Рудник | 07:58 | 07:59 | 1 хв | 13 хв |
Переезд | 07:59 | 08:00 | 1 хв | 14 хв |
Юношеская улица | 08:00 | 08:01 | 1 хв | 15 хв |
Межколхозстрой | 08:03 | 08:04 | 1 хв | 18 хв |
Берендей | 08:06 | 08:07 | 1 хв | 21 хв |
Сады Горняк | 08:07 | — | — | 22 хв |