Цей варіант розкладу діє у наступні дні: только 30 апреля, 1, 2 мая
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Липецк, автовокзал | — | 17:20 | — | — |
Грязи, автостанция | 18:09 | 18:10 | 1 хв | 49 хв |
Совхоз "Правда" | 18:33 | 18:34 | 1 хв | 1 год 13 хв |
Октябрьское | 18:42 | 18:43 | 1 хв | 1 год 22 хв |
Дубовое, поворот | 18:46 | 18:47 | 1 хв | 1 год 26 хв |
Хворостянка | 18:50 | 18:51 | 1 хв | 1 год 30 хв |
Хворостянка, станция | 18:54 | 18:55 | 1 хв | 1 год 34 хв |
Плавица | 19:07 | 19:08 | 1 хв | 1 год 47 хв |
Колхоз имени Калинина | 19:18 | 19:19 | 1 хв | 1 год 58 хв |
Тихвинка | 19:21 | 19:22 | 1 хв | 2 год 1 хв |
Замарай | 19:24 | 19:25 | 1 хв | 2 год 4 хв |
Добринка | 19:34 | — | — | 2 год 14 хв |