Цей варіант розкладу діє у наступні дні: только 29, 30 апреля, 1, 2 мая
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Грязи, автостанция | — | 17:40 | — | — |
Гараж | 17:40 | 17:41 | 1 хв | — |
Улица 18-го Партсъезда | 17:42 | 17:43 | 1 хв | 2 хв |
Таволжанка | 17:44 | 17:45 | 1 хв | 4 хв |
Совхоз "Красная Дубрава" | 17:53 | 17:54 | 1 хв | 13 хв |
Перекресток / Красная Дубрава | 17:57 | 17:58 | 1 хв | 17 хв |
Прибытково | 17:59 | 18:00 | 1 хв | 19 хв |
Телелюй | 18:03 | 18:04 | 1 хв | 23 хв |
Верхний Телелюй-1 | 18:07 | 18:08 | 1 хв | 27 хв |
Верхний Телелюй | 18:08 | 18:09 | 1 хв | 28 хв |
Высокополье | 18:14 | 18:15 | 1 хв | 34 хв |
Дмитриевка. поворот | 18:17 | 18:18 | 1 хв | 37 хв |
Улица Вишнёвая | 18:22 | 18:23 | 1 хв | 42 хв |
Дрязги | 18:23 | — | — | 43 хв |