Цей варіант розкладу діє у наступні дні: только 29 апреля, 2 мая
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Грязи, автостанция | — | 12:50 | — | — |
Улица Жуковского | 12:51 | 12:52 | 1 хв | 1 хв |
Гараж | 12:52 | 12:53 | 1 хв | 2 хв |
Улица 18-го Партсъезда | 12:54 | 12:55 | 1 хв | 4 хв |
Таволжанка | 12:57 | 12:58 | 1 хв | 7 хв |
Улица Орджоникидзе | 12:59 | 13:00 | 1 хв | 9 хв |
Школа № 10 | 13:00 | 13:01 | 1 хв | 10 хв |
Школа № 1 | 13:04 | — | — | 14 хв |