Цей варіант розкладу діє у наступні дні: только 30 апреля
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Грязи, автостанция | — | 09:30 | — | — |
Совхоз "Правда" | 09:49 | 09:50 | 1 хв | 19 хв |
Октябрьское | 09:58 | 09:59 | 1 хв | 28 хв |
Дубовое, поворот | 10:04 | 10:05 | 1 хв | 34 хв |
Хворостянка | 10:08 | 10:09 | 1 хв | 38 хв |
Хворостянка, поворот | 10:12 | 10:13 | 1 хв | 42 хв |
Хворостянка, станция | 10:15 | 10:16 | 1 хв | 45 хв |
Салтычки | 10:22 | 10:23 | 1 хв | 52 хв |
Нижняя Матренка | 10:28 | 10:29 | 1 хв | 58 хв |
Ольховка | 10:39 | 10:40 | 1 хв | 1 год 9 хв |
Березняговка | 10:49 | — | — | 1 год 19 хв |