Цей варіант розкладу діє у наступні дні: только 29, 30 апреля, 1, 2 мая
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Липецк, автовокзал | — | 06:50 | — | — |
Грязи, автостанция | 07:35 | 07:36 | 1 хв | 45 хв |
Совхоз "Правда" | 07:56 | 07:57 | 1 хв | 1 год 6 хв |
Октябрьское | 08:01 | 08:02 | 1 хв | 1 год 11 хв |
Дубовое, поворот | 08:04 | 08:05 | 1 хв | 1 год 14 хв |
Хворостянка | 08:08 | 08:09 | 1 хв | 1 год 18 хв |
Хворостянка, станция | 08:12 | 08:13 | 1 хв | 1 год 22 хв |
Совхоз Плавицкий | 08:26 | 08:27 | 1 хв | 1 год 36 хв |
Плавица | 08:29 | 08:30 | 1 хв | 1 год 39 хв |
Колхоз имени Калинина | 08:40 | 08:41 | 1 хв | 1 год 50 хв |
Тихвинка | 08:44 | 08:45 | 1 хв | 1 год 54 хв |
Замарай | 08:48 | 08:49 | 1 хв | 1 год 58 хв |
Добринка | 08:54 | — | — | 2 год 4 хв |