Цей варіант розкладу діє у наступні дні: только 29, 30 апреля, 1, 2 мая
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Грязи, автостанция | — | 05:50 | — | — |
Пищевой рынок | 05:51 | 05:52 | 1 хв | 1 хв |
Железнодорожная больница | 05:53 | 05:54 | 1 хв | 3 хв |
Культиваторный завод | 05:56 | 05:57 | 1 хв | 6 хв |
Красногорка | 06:04 | 06:05 | 1 хв | 14 хв |
Алексанодровка | 06:07 | 06:08 | 1 хв | 17 хв |
Кузовка, поворот | 06:09 | 06:10 | 1 хв | 19 хв |
Синявка-2 | 06:13 | 06:14 | 1 хв | 23 хв |
Княжая Байгора | 06:16 | 06:17 | 1 хв | 26 хв |
Княжая Байгора, школа | 06:19 | 06:20 | 1 хв | 29 хв |
Кладбище | 06:22 | 06:23 | 1 хв | 32 хв |
Станция Байгора | 06:29 | 06:30 | 1 хв | 39 хв |
Кубань | 06:32 | 06:33 | 1 хв | 42 хв |
Роза | 06:36 | — | — | 46 хв |