Цей варіант розкладу діє у наступні дні: только 29, 30 апреля, 1 мая
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Грязи, автостанция | — | 05:30 | — | — |
Гараж | 05:32 | 05:33 | 1 хв | 2 хв |
Улица 18-го Партсъезда | 05:36 | 05:37 | 1 хв | 6 хв |
Таволжанка | 05:39 | 05:40 | 1 хв | 9 хв |
Улица Орджоникидзе | 05:41 | 05:42 | 1 хв | 11 хв |
Школа № 10 | 05:42 | 05:43 | 1 хв | 12 хв |
Магазин "Комарь" | 05:46 | 05:47 | 1 хв | 16 хв |
Станция Грязи-Орловские | 05:49 | — | — | 19 хв |