Цей варіант розкладу діє у наступні дні: по будням
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Правдинск | — | 16:56 | — | — |
Балахна | 17:04 | 17:05 | 1 хв | 8 хв |
Лукино | 17:09 | 17:10 | 1 хв | 13 хв |
Алёшино | 17:13 | 17:14 | 1 хв | 17 хв |
Козино | 17:19 | 17:20 | 1 хв | 23 хв |
Дубравная | 17:22 | 17:23 | 1 хв | 26 хв |
Починки | 17:30 | 17:32 | 2 хв | 34 хв |
Светлоярская | 17:34 | 17:35 | 1 хв | 38 хв |
Сормово | 17:37 | 17:38 | 1 хв | 41 хв |
Варя | 17:43 | — | — | 47 хв |