Цей варіант розкладу діє у наступні дні: кроме сб
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Правдинск | — | 18:20 | — | — |
Балахна | 18:27 | 18:28 | 1 хв | 7 хв |
Лукино | 18:32 | 18:33 | 1 хв | 12 хв |
Алёшино | 18:35 | 18:36 | 1 хв | 15 хв |
Козино | 18:40 | 18:41 | 1 хв | 20 хв |
Дубравная | 18:44 | 18:45 | 1 хв | 24 хв |
Народная | 18:47 | 18:48 | 1 хв | 27 хв |
Копосово | 18:50 | 18:51 | 1 хв | 30 хв |
Починки | 18:55 | 18:56 | 1 хв | 35 хв |
Нижний Новгород (Московский вокзал) | 19:17 | — | — | 57 хв |