Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Заволжье-Пасс. | — | 16:44 | — | — |
Заволжье-Тов. | 16:47 | 16:48 | 1 хв | 3 хв |
Рождественская | 16:50 | 16:51 | 1 хв | 6 хв |
Шеляухово | 16:56 | 16:57 | 1 хв | 12 хв |
Липовка | 17:01 | 17:02 | 1 хв | 17 хв |
Трестьяны | 17:05 | 17:06 | 1 хв | 21 хв |
Могилицы | 17:09 | 17:10 | 1 хв | 25 хв |
Ваняты | 17:11 | 17:12 | 1 хв | 27 хв |
Правдинск | 17:16 | 17:19 | 3 хв | 32 хв |
Балахна | 17:26 | 17:27 | 1 хв | 42 хв |
Лукино | 17:31 | 17:32 | 1 хв | 47 хв |
Алёшино | 17:35 | 17:36 | 1 хв | 51 хв |
Козино | 17:40 | 17:41 | 1 хв | 56 хв |
Дубравная | 17:43 | 17:44 | 1 хв | 59 хв |
Народная | 17:47 | 17:48 | 1 хв | 1 год 3 хв |
Копосово | 17:50 | 17:51 | 1 хв | 1 год 6 хв |
Починки | 17:54 | 17:55 | 1 хв | 1 год 10 хв |
Кооперативная | 17:58 | 17:59 | 1 хв | 1 год 14 хв |
Нижний Новгород (Московский вокзал) | 18:14 | — | — | 1 год 30 хв |