Цей варіант розкладу діє у наступні дні: по будням по 27 апреля
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Мыза (Проспект Гагарина) | — | 19:57 | — | — |
Анкудиновка | 20:05 | 20:06 | 1 хв | 8 хв |
Большая Ельня | 20:11 | 20:12 | 1 хв | 14 хв |
Ройка | 20:18 | 20:19 | 1 хв | 21 хв |
Окский берег | 20:24 | 20:25 | 1 хв | 27 хв |
Кудьма | 20:29 | 20:30 | 1 хв | 32 хв |
Сартаково | 20:40 | 20:41 | 1 хв | 43 хв |
Нижний Новгород (Стригино) | 20:46 | 20:47 | 1 хв | 49 хв |
Петряевка | 20:52 | 20:53 | 1 хв | 55 хв |
Нижний Новгород (Московский вокзал) | 21:16 | — | — | 1 год 19 хв |