Цей варіант розкладу діє у наступні дні: по будням
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Мыза (Проспект Гагарина) | — | 18:53 | — | — |
Анкудиновка | 19:02 | 19:03 | 1 хв | 9 хв |
Большая Ельня | 19:07 | 19:08 | 1 хв | 14 хв |
Ройка | 19:14 | 19:17 | 3 хв | 21 хв |
Окский берег | 19:22 | 19:23 | 1 хв | 29 хв |
Кудьма | 19:27 | 19:28 | 1 хв | 34 хв |
325 км | 19:32 | 19:33 | 1 хв | 39 хв |
Сартаково | 19:38 | 19:39 | 1 хв | 45 хв |
Нижний Новгород (Стригино) | 19:44 | 19:45 | 1 хв | 51 хв |
Петряевка | 19:49 | 19:50 | 1 хв | 56 хв |
Нижний Новгород (Московский вокзал) | 20:10 | — | — | 1 год 17 хв |