Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Казань-Пасс. | — | 11:20 | — | — |
Вахитово | 11:25 | 11:26 | 1 хв | 5 хв |
Метро Аметьево | 11:30 | 11:31 | 1 хв | 10 хв |
Ометьево | 11:34 | 11:35 | 1 хв | 14 хв |
Новаторов | 11:39 | 11:40 | 1 хв | 19 хв |
Компрессорный | 11:43 | 11:44 | 1 хв | 23 хв |
Дербышки | 11:50 | 11:51 | 1 хв | 30 хв |
804 км | 11:54 | 11:55 | 1 хв | 34 хв |
807 км | 11:58 | 11:59 | 1 хв | 38 хв |
Кендери | 12:02 | 12:03 | 1 хв | 42 хв |
Высокая Гора | 12:08 | 12:09 | 1 хв | 48 хв |
Каменка (Санаторий) | 12:11 | 12:12 | 1 хв | 51 хв |
Калинино | 12:15 | 12:16 | 1 хв | 55 хв |
Бирюли | 12:19 | 12:20 | 1 хв | 59 хв |
823 км | 12:22 | 12:23 | 1 хв | 1 год 2 хв |
Чепчуги | 12:27 | 12:28 | 1 хв | 1 год 7 хв |
Куркачи | 12:32 | 12:33 | 1 хв | 1 год 12 хв |
835 км | 12:36 | 12:37 | 1 хв | 1 год 16 хв |
Камаево | 12:40 | 12:41 | 1 хв | 1 год 20 хв |
Чурилино | 12:45 | 12:46 | 1 хв | 1 год 25 хв |
Чулпаново | 12:49 | 12:50 | 1 хв | 1 год 29 хв |
849 км | 12:53 | 12:54 | 1 хв | 1 год 33 хв |
Арск | 12:58 | — | — | 1 год 38 хв |