Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Казань-Пасс. | — | 07:14 | — | — |
Вахитово | 07:19 | 07:20 | 1 хв | 5 хв |
Метро Аметьево | 07:24 | 07:25 | 1 хв | 10 хв |
Ометьево | 07:28 | 07:29 | 1 хв | 14 хв |
Новаторов | 07:33 | 07:34 | 1 хв | 19 хв |
Компрессорный | 07:37 | 07:38 | 1 хв | 23 хв |
Дербышки | 07:44 | 07:47 | 3 хв | 30 хв |
804 км | 07:50 | 07:51 | 1 хв | 36 хв |
807 км | 07:54 | 07:55 | 1 хв | 40 хв |
Кендери | 07:57 | 07:58 | 1 хв | 43 хв |
Высокая Гора | 08:02 | 08:03 | 1 хв | 48 хв |
Каменка (Санаторий) | 08:05 | 08:06 | 1 хв | 51 хв |
Калинино | 08:09 | 08:10 | 1 хв | 55 хв |
Бирюли | 08:15 | — | — | 1 год 1 хв |