Цей варіант розкладу діє у наступні дні: сб, вс
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Казань-Пасс. | — | 13:24 | — | — |
Вахитово | 13:29 | 13:30 | 1 хв | 5 хв |
Метро Аметьево | 13:34 | 13:35 | 1 хв | 10 хв |
Ометьево | 13:38 | 13:39 | 1 хв | 14 хв |
Новаторов | 13:43 | 13:44 | 1 хв | 19 хв |
Компрессорный | 13:47 | 13:48 | 1 хв | 23 хв |
Дербышки | 13:53 | 13:54 | 1 хв | 29 хв |
804 км | 13:58 | 13:59 | 1 хв | 34 хв |
807 км | 14:02 | 14:03 | 1 хв | 38 хв |
Кендери | 14:05 | 14:06 | 1 хв | 41 хв |
Высокая Гора | 14:11 | 14:12 | 1 хв | 47 хв |
Каменка (Санаторий) | 14:14 | 14:15 | 1 хв | 50 хв |
Калинино | 14:18 | 14:19 | 1 хв | 54 хв |
Бирюли | 14:22 | 14:23 | 1 хв | 58 хв |
823 км | 14:25 | 14:26 | 1 хв | 1 год 1 хв |
Чепчуги | 14:29 | 14:30 | 1 хв | 1 год 5 хв |
Куркачи | 14:35 | 14:36 | 1 хв | 1 год 11 хв |
835 км | 14:39 | 14:40 | 1 хв | 1 год 15 хв |
Камаево | 14:43 | 14:44 | 1 хв | 1 год 19 хв |
Чурилино | 14:48 | 14:49 | 1 хв | 1 год 24 хв |
Чулпаново | 14:52 | 14:53 | 1 хв | 1 год 28 хв |
849 км | 14:55 | 14:56 | 1 хв | 1 год 31 хв |
Арск | 15:01 | 15:02 | 1 хв | 1 год 37 хв |
Чекурча | 15:10 | 15:11 | 1 хв | 1 год 46 хв |
871 км | 15:17 | 15:18 | 1 хв | 1 год 53 хв |
Корса | 15:22 | 15:23 | 1 хв | 1 год 58 хв |
880 км | 15:27 | 15:28 | 1 хв | 2 год 3 хв |
Миндюш | 15:31 | 15:32 | 1 хв | 2 год 7 хв |
Шемордан | 15:38 | 15:39 | 1 хв | 2 год 14 хв |
Иштуган | 15:47 | 15:48 | 1 хв | 2 год 23 хв |
Коинсар | 15:55 | 15:56 | 1 хв | 2 год 31 хв |
915 км | 16:01 | 16:02 | 1 хв | 2 год 37 хв |
Состамак | 16:05 | 16:06 | 1 хв | 2 год 41 хв |
Братьев Комаровых | 16:12 | 16:13 | 1 хв | 2 год 48 хв |
Кукмор | 16:16 | 16:17 | 1 хв | 2 год 52 хв |
934 км | 16:21 | 16:22 | 1 хв | 2 год 57 хв |
Вятские Поляны | 16:27 | 16:28 | 1 хв | 3 год 3 хв |
942 км | 16:32 | 16:33 | 1 хв | 3 год 8 хв |
Ямное | 16:36 | 16:37 | 1 хв | 3 год 12 хв |
Заструг | 16:42 | 16:43 | 1 хв | 3 год 18 хв |
Сосновка | 16:50 | — | — | 3 год 26 хв |