Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Вятские Поляны | — | 11:53 | — | — |
934 км | 11:59 | 12:00 | 1 хв | 6 хв |
Кукмор | 12:05 | 12:06 | 1 хв | 12 хв |
Братьев Комаровых | 12:09 | 12:10 | 1 хв | 16 хв |
Состамак | 12:17 | 12:18 | 1 хв | 24 хв |
915 км | 12:21 | 12:22 | 1 хв | 28 хв |
Коинсар | 12:28 | 12:29 | 1 хв | 35 хв |
Иштуган | 12:36 | 12:37 | 1 хв | 43 хв |
Шемордан | 12:45 | 12:46 | 1 хв | 52 хв |
Миндюш | 12:52 | 12:53 | 1 хв | 59 хв |
880 км | 12:56 | 12:57 | 1 хв | 1 год 3 хв |
Корса | 13:02 | 13:03 | 1 хв | 1 год 9 хв |
871 км | 13:06 | 13:07 | 1 хв | 1 год 13 хв |
Чекурча | 13:12 | 13:13 | 1 хв | 1 год 19 хв |
Арск | 13:22 | 13:23 | 1 хв | 1 год 29 хв |
849 км | 13:28 | 13:29 | 1 хв | 1 год 35 хв |
Чулпаново | 13:31 | 13:32 | 1 хв | 1 год 38 хв |
Чурилино | 13:35 | 13:36 | 1 хв | 1 год 42 хв |
Камаево | 13:40 | 13:41 | 1 хв | 1 год 47 хв |
835 км | 13:44 | 13:45 | 1 хв | 1 год 51 хв |
Куркачи | 13:49 | 13:50 | 1 хв | 1 год 56 хв |
Чепчуги | 13:54 | 13:55 | 1 хв | 2 год 1 хв |
823 км | 13:59 | 14:00 | 1 хв | 2 год 6 хв |
Бирюли | 14:04 | 14:05 | 1 хв | 2 год 11 хв |
Калинино | 14:08 | 14:09 | 1 хв | 2 год 15 хв |
Каменка (Санаторий) | 14:12 | 14:13 | 1 хв | 2 год 19 хв |
Высокая Гора | 14:16 | 14:17 | 1 хв | 2 год 23 хв |
Кендери | 14:22 | 14:23 | 1 хв | 2 год 29 хв |
807 км | 14:25 | 14:26 | 1 хв | 2 год 32 хв |
804 км | 14:29 | 14:30 | 1 хв | 2 год 36 хв |
Дербышки | 14:35 | 14:36 | 1 хв | 2 год 42 хв |
Компрессорный | 14:41 | 14:42 | 1 хв | 2 год 48 хв |
Новаторов | 14:45 | 14:46 | 1 хв | 2 год 52 хв |
Ометьево | 14:50 | 14:51 | 1 хв | 2 год 57 хв |
Метро Аметьево | 14:53 | 14:54 | 1 хв | 3 год 0 хв |
Вахитово | 15:00 | 15:04 | 4 хв | 3 год 7 хв |
Казань-Пасс. | 15:10 | — | — | 3 год 17 хв |