Цей варіант розкладу діє у наступні дні: по будням
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Правдинск | — | 20:54 | — | — |
Балахна | 21:02 | 21:03 | 1 хв | 8 хв |
Лукино | 21:08 | 21:09 | 1 хв | 14 хв |
Алёшино | 21:12 | 21:13 | 1 хв | 18 хв |
Козино | 21:18 | 21:19 | 1 хв | 24 хв |
Дубравная | 21:22 | 21:23 | 1 хв | 28 хв |
Народная | 21:26 | 21:27 | 1 хв | 32 хв |
Копосово | 21:29 | 21:30 | 1 хв | 35 хв |
Починки | 21:33 | 21:34 | 1 хв | 39 хв |
Костариха | 21:44 | 21:47 | 3 хв | 50 хв |
Нижний Новгород (Московский вокзал) | 21:57 | — | — | 1 год 3 хв |