Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Заволжье-Пасс. | — | 18:04 | — | — |
Заволжье-Тов. | 18:07 | 18:08 | 1 хв | 3 хв |
Рождественская | 18:10 | 18:11 | 1 хв | 6 хв |
Шеляухово | 18:16 | 18:17 | 1 хв | 12 хв |
Липовка | 18:21 | 18:22 | 1 хв | 17 хв |
Трестьяны | 18:25 | 18:26 | 1 хв | 21 хв |
Могилицы | 18:29 | 18:30 | 1 хв | 25 хв |
Ваняты | 18:31 | 18:32 | 1 хв | 27 хв |
Правдинск | 18:36 | 18:39 | 3 хв | 32 хв |
Канифольный | 18:43 | 18:44 | 1 хв | 39 хв |
Балахна | 18:49 | 18:50 | 1 хв | 45 хв |
Лукино | 18:54 | 18:55 | 1 хв | 50 хв |
Алёшино | 18:58 | 18:59 | 1 хв | 54 хв |
Козино | 19:04 | 19:05 | 1 хв | 1 год 0 хв |
Дубравная | 19:07 | 19:08 | 1 хв | 1 год 3 хв |
Высоково | 19:10 | 19:11 | 1 хв | 1 год 6 хв |
Народная | 19:13 | 19:14 | 1 хв | 1 год 9 хв |
Копосово | 19:16 | 19:17 | 1 хв | 1 год 12 хв |
Починки | 19:20 | 19:21 | 1 хв | 1 год 16 хв |
Светлоярская | 19:23 | 19:24 | 1 хв | 1 год 19 хв |
Кооперативная | 19:26 | 19:27 | 1 хв | 1 год 22 хв |
Чаадаево | 19:30 | 19:31 | 1 хв | 1 год 26 хв |
Лесной Городок | 19:33 | 19:34 | 1 хв | 1 год 29 хв |
Костариха | 19:37 | 19:41 | 4 хв | 1 год 33 хв |
Нижний Новгород (Московский вокзал) | 19:50 | — | — | 1 год 46 хв |