Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно по 30 апреля
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Светлогорск-1 | — | 14:14 | — | — |
Пионерский Курорт | 14:19 | 14:20 | 1 хв | 5 хв |
Куликово | 14:26 | 14:27 | 1 хв | 12 хв |
Рощино | 14:29 | 14:30 | 1 хв | 15 хв |
Сокольники | 14:33 | 14:34 | 1 хв | 19 хв |
Сокольники-Новые | 14:36 | 14:37 | 1 хв | 22 хв |
Малиновка | 14:39 | 14:40 | 1 хв | 25 хв |
Приморье | 14:42 | 14:43 | 1 хв | 28 хв |
Зеленоградск-новый | 14:46 | — | — | 32 хв |