Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно по 30 апреля
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Зеленоградск-новый | — | 18:10 | — | — |
Приморье | 18:13 | 18:14 | 1 хв | 3 хв |
Малиновка | 18:16 | 18:17 | 1 хв | 6 хв |
Сокольники-Новые | 18:19 | 18:20 | 1 хв | 9 хв |
Сокольники | 18:22 | 18:23 | 1 хв | 12 хв |
Рощино | 18:26 | 18:27 | 1 хв | 16 хв |
Куликово | 18:29 | 18:30 | 1 хв | 19 хв |
Пионерский Курорт | 18:36 | — | — | 26 хв |