Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Зеленоградск-новый | — | 11:29 | — | — |
Приморье | 11:32 | 11:33 | 1 хв | 3 хв |
Малиновка | 11:36 | 11:37 | 1 хв | 7 хв |
Сокольники-Новые | 11:39 | 11:40 | 1 хв | 10 хв |
Сокольники | 11:42 | 11:43 | 1 хв | 13 хв |
Рощино | 11:46 | 11:47 | 1 хв | 17 хв |
Куликово | 11:50 | 11:51 | 1 хв | 21 хв |
Пионерский Курорт | 11:57 | 11:58 | 1 хв | 28 хв |
Светлогорск-1 | 12:04 | 12:05 | 1 хв | 35 хв |
Светлогорск-2 | 12:10 | — | — | 41 хв |