Цей варіант розкладу діє у наступні дні: по будням
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Пионерский Курорт | — | 06:03 | — | — |
Куликово | 06:09 | 06:10 | 1 хв | 6 хв |
Рощино | 06:12 | 06:13 | 1 хв | 9 хв |
Сокольники | 06:16 | 06:17 | 1 хв | 13 хв |
Сокольники-Новые | 06:19 | 06:20 | 1 хв | 16 хв |
Малиновка | 06:22 | 06:23 | 1 хв | 19 хв |
Приморье | 06:25 | 06:26 | 1 хв | 22 хв |
Зеленоградск-новый | 06:29 | 06:42 | 13 хв | 26 хв |
Сосновка | 06:47 | 06:48 | 1 хв | 44 хв |
Муромское | 06:51 | 06:52 | 1 хв | 48 хв |
Каштановка | 06:55 | 06:56 | 1 хв | 52 хв |
Рябиновка | 07:00 | 07:01 | 1 хв | 57 хв |
7 км | 07:04 | 07:05 | 1 хв | 1 год 1 хв |
Кутузово-Новое | 07:11 | 07:12 | 1 хв | 1 год 8 хв |
Калининград-Северный | 07:17 | 07:18 | 1 хв | 1 год 14 хв |
Калининград-Южный | 07:25 | — | — | 1 год 22 хв |