Цей варіант розкладу діє у наступні дні: пн, чт, пт, вс
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Слюдянка-1 | — | 14:31 | — | — |
Рыбзавод | 14:39 | 14:40 | 1 хв | 8 хв |
Садовая (Слюдянская) | 14:44 | 14:45 | 1 хв | 13 хв |
Буравщина | 14:47 | 14:48 | 1 хв | 16 хв |
Муравей | 14:52 | 14:53 | 1 хв | 21 хв |
Мангутай | 14:56 | 14:57 | 1 хв | 25 хв |
Ореховая Падь | 15:06 | 15:07 | 1 хв | 35 хв |
Утулик | 15:12 | 15:13 | 1 хв | 41 хв |
5342 км | 15:15 | 15:16 | 1 хв | 44 хв |
Байкальск-Пасс. | 15:20 | 15:21 | 1 хв | 49 хв |
5347 км | 15:22 | 15:23 | 1 хв | 51 хв |
Байкальск | 15:32 | 15:33 | 1 хв | 1 год 1 хв |
5362 км | 15:43 | 15:44 | 1 хв | 1 год 12 хв |
Мурино | 15:48 | 15:49 | 1 хв | 1 год 17 хв |
5369 км | 15:51 | 15:52 | 1 хв | 1 год 20 хв |
Паньковка-2 | 15:57 | 15:58 | 1 хв | 1 год 26 хв |
Выдрино | 16:08 | — | — | 1 год 37 хв |