Цей варіант розкладу діє у наступні дні: по будням с 27 апреля
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Дивногорск | — | 20:32 | — | — |
Нижняя Мана | 20:40 | 20:41 | 1 хв | 8 хв |
Усть-Мана | 20:45 | 20:46 | 1 хв | 13 хв |
Овсянка | 20:48 | 20:49 | 1 хв | 16 хв |
Овсянка | 20:50 | 20:51 | 1 хв | 18 хв |
Слизнево | 20:53 | 20:54 | 1 хв | 21 хв |
Турбаза | 21:03 | 21:04 | 1 хв | 31 хв |
Красноярские Столбы | 21:06 | 21:07 | 1 хв | 34 хв |
Бобровый Лог | 21:09 | 21:10 | 1 хв | 37 хв |
Тихие Зори | 21:12 | 21:13 | 1 хв | 40 хв |
Енисей | 21:17 | 21:25 | 8 хв | 45 хв |
Платинум Арена | 21:27 | 21:28 | 1 хв | 55 хв |
Железнодорожная больница (4099 км) | 21:30 | 21:31 | 1 хв | 58 хв |
Красноярск-Пасс. | 21:35 | — | — | 1 год 3 хв |