Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно с 27 апреля
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Красноярск-Пасс. | — | 17:57 | — | — |
Железнодорожная больница (4099 км) | 18:00 | 18:01 | 1 хв | 3 хв |
Платинум Арена | 18:03 | 18:04 | 1 хв | 6 хв |
Енисей | 18:07 | 18:15 | 8 хв | 10 хв |
Тихие Зори | 18:18 | 18:19 | 1 хв | 21 хв |
Бобровый Лог | 18:21 | 18:22 | 1 хв | 24 хв |
Красноярские Столбы | 18:24 | 18:25 | 1 хв | 27 хв |
Турбаза | 18:27 | 18:28 | 1 хв | 30 хв |
Слизнево | 18:37 | 18:38 | 1 хв | 40 хв |
Овсянка | 18:40 | 18:41 | 1 хв | 43 хв |
Овсянка | 18:42 | 18:43 | 1 хв | 45 хв |
Усть-Мана | 18:45 | 18:46 | 1 хв | 48 хв |
Нижняя Мана | 18:50 | 18:51 | 1 хв | 53 хв |
Дивногорск | 19:00 | — | — | 1 год 3 хв |