Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно с 1 апреля по 30 октября
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Каменск-Уральский | — | 17:45 | — | — |
Локомотивное депо | 17:48 | 17:49 | 1 хв | 3 хв |
7 км | 17:55 | 17:56 | 1 хв | 10 хв |
10 км | 17:59 | 18:00 | 1 хв | 14 хв |
УАЗ | 18:04 | 18:05 | 1 хв | 19 хв |
Барабаново | 18:12 | 18:13 | 1 хв | 27 хв |
21 км | 18:16 | 18:17 | 1 хв | 31 хв |
Сипавские Пруды (№1) | 18:22 | 18:23 | 1 хв | 37 хв |
Синарский (31 км) | 18:29 | 18:30 | 1 хв | 44 хв |
35 км | 18:37 | 18:38 | 1 хв | 52 хв |
Нижняя | 18:43 | 18:44 | 1 хв | 58 хв |
44 км | 18:49 | 18:50 | 1 хв | 1 год 4 хв |
49 км | 18:54 | 18:55 | 1 хв | 1 год 9 хв |
53 км | 19:00 | 19:01 | 1 хв | 1 год 15 хв |
№ 2 | 19:05 | 19:06 | 1 хв | 1 год 20 хв |
62 км | 19:11 | 19:12 | 1 хв | 1 год 26 хв |
Тахталым | 19:18 | 19:19 | 1 хв | 1 год 33 хв |
75 км | 19:26 | 19:27 | 1 хв | 1 год 41 хв |
№ 3 | 19:34 | 19:35 | 1 хв | 1 год 49 хв |
Кунашак | 19:45 | 19:46 | 1 хв | 2 год 0 хв |
Муслюмово | 19:58 | 19:59 | 1 хв | 2 год 13 хв |
№ 5 | 20:11 | 20:12 | 1 хв | 2 год 26 хв |
120 км | 20:17 | 20:18 | 1 хв | 2 год 32 хв |
№ 6 | 20:22 | 20:23 | 1 хв | 2 год 37 хв |
132 км | 20:29 | 20:30 | 1 хв | 2 год 44 хв |
134 км | 20:33 | 20:34 | 1 хв | 2 год 48 хв |
Баландино | 20:37 | 20:38 | 1 хв | 2 год 52 хв |
143 км | 20:44 | 20:45 | 1 хв | 2 год 59 хв |
145 км | 20:47 | 20:48 | 1 хв | 3 год 2 хв |
Межозёрная | 20:51 | 20:52 | 1 хв | 3 год 6 хв |
148 км | 20:55 | 20:56 | 1 хв | 3 год 10 хв |
Чурилово | 21:01 | 21:02 | 1 хв | 3 год 16 хв |
2109 км | 21:06 | 21:07 | 1 хв | 3 год 21 хв |
Тракторстрой | 21:11 | 21:12 | 1 хв | 3 год 26 хв |
Челябинск-Главный | 21:22 | — | — | 3 год 37 хв |