Цей варіант розкладу діє у наступні дні: только 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 апреля
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Монетная | — | 21:21 | — | — |
39 км | 21:30 | 21:31 | 1 хв | 9 хв |
Копалуха | 21:36 | 21:37 | 1 хв | 15 хв |
Адуй | 21:45 | 21:46 | 1 хв | 24 хв |
Крутиха | 21:56 | 21:57 | 1 хв | 35 хв |
Костоусово | 22:07 | 22:08 | 1 хв | 46 хв |
Стриганово | 22:18 | 22:19 | 1 хв | 57 хв |
Реж | 22:29 | 22:31 | 2 хв | 1 год 8 хв |
Никель | 22:38 | 22:39 | 1 хв | 1 год 17 хв |
Соснята | 22:48 | 22:49 | 1 хв | 1 год 27 хв |
Красные Орлы | 22:54 | 22:55 | 1 хв | 1 год 33 хв |
Бурлаки | 22:59 | 23:00 | 1 хв | 1 год 38 хв |
Большая Трифоновка | 23:09 | 23:10 | 1 хв | 1 год 48 хв |
Егоршино | 23:16 | — | — | 1 год 55 хв |