Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно с 13 апреля по 12 октября
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Нижний Тагил | — | 20:09 | — | — |
Смычка | 20:16 | 20:18 | 2 хв | 7 хв |
ПМС-43 (Депо) | 20:19 | 20:20 | 1 хв | 10 хв |
Завязовская | 20:27 | 20:29 | 2 хв | 18 хв |
Вагонозавод | 20:40 | 20:41 | 1 хв | 31 хв |
20 км | 20:50 | 20:51 | 1 хв | 41 хв |
Салка | 20:55 | 20:56 | 1 хв | 46 хв |
Ива | 21:06 | 21:07 | 1 хв | 57 хв |
33 км | 21:10 | 21:11 | 1 хв | 1 год 1 хв |
Верхняя Салда | 21:19 | 21:24 | 5 хв | 1 год 10 хв |
42 км | 21:29 | 21:30 | 1 хв | 1 год 20 хв |
44 км | 21:33 | 21:34 | 1 хв | 1 год 24 хв |
Моховой | 21:41 | 21:42 | 1 хв | 1 год 32 хв |
54 км | 21:48 | 21:49 | 1 хв | 1 год 39 хв |
Нижняя Салда | 21:54 | 21:55 | 1 хв | 1 год 45 хв |
Встреча | 22:13 | 22:14 | 1 хв | 2 год 4 хв |
Ясашная | 22:33 | 22:34 | 1 хв | 2 год 24 хв |
Задание | 22:50 | 22:51 | 1 хв | 2 год 41 хв |
113 км | 23:02 | 23:03 | 1 хв | 2 год 53 хв |
Алапаевск | 23:14 | — | — | 3 год 5 хв |