Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Нижний Тагил | — | 14:30 | — | — |
Смычка | 14:37 | 14:38 | 1 хв | 7 хв |
Депо | 14:41 | 14:42 | 1 хв | 11 хв |
Сан-Донато | 14:45 | 14:46 | 1 хв | 15 хв |
353 км | 14:49 | 14:50 | 1 хв | 19 хв |
350 км | 14:52 | 14:53 | 1 хв | 22 хв |
344 км | 14:59 | 15:00 | 1 хв | 29 хв |
Лая | 15:03 | 15:04 | 1 хв | 33 хв |
337 км | 15:08 | 15:09 | 1 хв | 38 хв |
Орулиха | 15:13 | 15:14 | 1 хв | 43 хв |
328 км | 15:19 | 15:20 | 1 хв | 49 хв |
327 км | 15:22 | 15:23 | 1 хв | 52 хв |
Баранчинская | 15:26 | 15:27 | 1 хв | 56 хв |
Гороблагодатская | 15:36 | 15:37 | 1 хв | 1 год 6 хв |
Заводской (313 км) | 15:42 | 15:43 | 1 хв | 1 год 12 хв |
308 км | 15:46 | 15:47 | 1 хв | 1 год 16 хв |
Азиатская | 15:55 | 15:56 | 1 хв | 1 год 25 хв |
Вагановка | 16:04 | 16:05 | 1 хв | 1 год 34 хв |
Хребет-Уральский | 16:12 | 16:13 | 1 хв | 1 год 42 хв |
Европейская | 16:28 | 17:10 | 42 хв | 1 год 58 хв |
Усть-Тискос | 17:20 | 17:21 | 1 хв | 2 год 50 хв |
Тёплая Гора | 17:37 | 17:42 | 5 хв | 3 год 7 хв |
Бисер | 17:58 | 18:03 | 5 хв | 3 год 28 хв |
Лаки | 18:12 | 18:13 | 1 хв | 3 год 42 хв |
Вижай | 18:23 | 18:24 | 1 хв | 3 год 53 хв |
Койва | 18:38 | 18:39 | 1 хв | 4 год 8 хв |
Пашия | 18:53 | 18:58 | 5 хв | 4 год 23 хв |
Багул | 19:07 | 19:08 | 1 хв | 4 год 37 хв |
Всесвятская | 19:21 | 19:22 | 1 хв | 4 год 51 хв |
Скальный | 19:32 | 19:36 | 4 хв | 5 год 2 хв |
Архиповка | 19:45 | 19:46 | 1 хв | 5 год 15 хв |
Ермак (139 км) | 19:57 | 19:58 | 1 хв | 5 год 27 хв |
Этнопарк (136 км) | 20:02 | 20:03 | 1 хв | 5 год 32 хв |
Чусовская | 20:10 | — | — | 5 год 40 хв |