Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Нижний Тагил | — | 08:30 | — | — |
Смычка | 08:38 | 08:39 | 1 хв | 8 хв |
Депо | 08:42 | 08:43 | 1 хв | 12 хв |
Сан-Донато | 08:47 | 08:48 | 1 хв | 17 хв |
353 км | 08:51 | 08:52 | 1 хв | 21 хв |
350 км | 08:54 | 08:55 | 1 хв | 24 хв |
344 км | 09:01 | 09:02 | 1 хв | 31 хв |
Лая | 09:06 | 09:07 | 1 хв | 36 хв |
337 км | 09:11 | 09:12 | 1 хв | 41 хв |
Орулиха | 09:16 | 09:17 | 1 хв | 46 хв |
328 км | 09:22 | 09:23 | 1 хв | 52 хв |
327 км | 09:25 | 09:26 | 1 хв | 55 хв |
Баранчинская | 09:29 | 09:30 | 1 хв | 59 хв |
Гороблагодатская | 09:38 | 09:39 | 1 хв | 1 год 8 хв |
Заводской (313 км) | 09:43 | 09:44 | 1 хв | 1 год 13 хв |
308 км | 09:48 | 09:49 | 1 хв | 1 год 18 хв |
Азиатская | 09:57 | 09:58 | 1 хв | 1 год 27 хв |
Вагановка | 10:06 | 10:07 | 1 хв | 1 год 36 хв |
Хребет-Уральский | 10:13 | 10:14 | 1 хв | 1 год 43 хв |
Европейская | 10:30 | 10:53 | 23 хв | 2 год 0 хв |
Усть-Тискос | 11:04 | 11:05 | 1 хв | 2 год 34 хв |
Тёплая Гора | 11:22 | 11:23 | 1 хв | 2 год 52 хв |
Бисер | 11:38 | 11:39 | 1 хв | 3 год 8 хв |
Лаки | 11:47 | 11:48 | 1 хв | 3 год 17 хв |
Вижай | 11:56 | 11:57 | 1 хв | 3 год 26 хв |
Койва | 12:10 | 12:16 | 6 хв | 3 год 40 хв |
Пашия | 12:29 | 12:30 | 1 хв | 3 год 59 хв |
Багул | 12:39 | 12:40 | 1 хв | 4 год 9 хв |
Всесвятская | 12:54 | 12:55 | 1 хв | 4 год 24 хв |
Скальный | 13:04 | 13:09 | 5 хв | 4 год 34 хв |
Архиповка | 13:18 | 13:19 | 1 хв | 4 год 48 хв |
Ермак (139 км) | 13:30 | 13:31 | 1 хв | 5 год 0 хв |
Этнопарк (136 км) | 13:35 | 13:36 | 1 хв | 5 год 5 хв |
Чусовская | 13:44 | — | — | 5 год 14 хв |