Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Лёвшино | — | 18:30 | — | — |
КамГЭС | 18:32 | 18:33 | 1 хв | 2 хв |
Молодёжная | 18:35 | 18:36 | 1 хв | 5 хв |
Кислотный | 18:38 | 18:39 | 1 хв | 8 хв |
Балмошная | 18:42 | 18:43 | 1 хв | 12 хв |
Юбилейная | 18:44 | 18:45 | 1 хв | 14 хв |
Язовая | 18:47 | 18:48 | 1 хв | 17 хв |
Мотовилиха | 18:51 | 18:52 | 1 хв | 21 хв |
Славянова | 18:54 | 18:55 | 1 хв | 24 хв |
Пермь-1 | 18:58 | 18:59 | 1 хв | 28 хв |
Пермь-2 | 19:06 | — | — | 36 хв |