Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Лёвшино | — | 16:10 | — | — |
КамГЭС | 16:12 | 16:13 | 1 хв | 2 хв |
Молодёжная | 16:14 | 16:15 | 1 хв | 4 хв |
Кислотный | 16:17 | 16:18 | 1 хв | 7 хв |
Балмошная | 16:20 | 16:21 | 1 хв | 10 хв |
Юбилейная | 16:22 | 16:23 | 1 хв | 12 хв |
Язовая | 16:25 | 16:26 | 1 хв | 15 хв |
Мотовилиха | 16:28 | 16:29 | 1 хв | 18 хв |
Славянова | 16:31 | 16:32 | 1 хв | 21 хв |
Пермь-1 | 16:35 | 16:36 | 1 хв | 25 хв |
Пермь-2 | 16:43 | — | — | 33 хв |