Цей варіант розкладу діє у наступні дні: сб
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Комарихинская | — | 11:53 | — | — |
Каменка (73 км) | 11:57 | 11:58 | 1 хв | 4 хв |
Валежная | 12:04 | 12:05 | 1 хв | 11 хв |
Алебастрово | 12:14 | 12:15 | 1 хв | 21 хв |
54 км | 12:17 | 12:18 | 1 хв | 24 хв |
Куликовка | 12:19 | 12:20 | 1 хв | 26 хв |
Сылва | 12:24 | 12:25 | 1 хв | 31 хв |
48 км | 12:29 | 12:30 | 1 хв | 36 хв |
Залесная | 12:32 | 12:33 | 1 хв | 39 хв |
Лесная Поляна | 12:36 | 12:37 | 1 хв | 43 хв |
Ляды | 12:40 | 12:41 | 1 хв | 47 хв |
Новые Ляды (38 км) | 12:43 | 12:44 | 1 хв | 50 хв |
30 км | 12:53 | 12:54 | 1 хв | 1 год 0 хв |
Адищево | 12:58 | 12:59 | 1 хв | 1 год 5 хв |
25 км | 13:03 | 13:04 | 1 хв | 1 год 10 хв |
Голованово | 13:08 | 13:12 | 4 хв | 1 год 15 хв |
Банная Гора | 13:16 | 13:17 | 1 хв | 1 год 23 хв |
Лёвшино | 13:20 | 13:21 | 1 хв | 1 год 27 хв |
КамГЭС | 13:23 | 13:24 | 1 хв | 1 год 30 хв |
Молодёжная | 13:25 | 13:26 | 1 хв | 1 год 32 хв |
Кислотный | 13:28 | 13:29 | 1 хв | 1 год 35 хв |
Балмошная | 13:31 | 13:32 | 1 хв | 1 год 38 хв |
Юбилейная | 13:33 | 13:34 | 1 хв | 1 год 40 хв |
Язовая | 13:35 | 13:36 | 1 хв | 1 год 42 хв |
Мотовилиха | 13:39 | 13:40 | 1 хв | 1 год 46 хв |
Славянова | 13:41 | 13:42 | 1 хв | 1 год 48 хв |
Пермь-1 | 13:45 | 13:46 | 1 хв | 1 год 52 хв |
Пермь-2 | 13:53 | — | — | 2 год 0 хв |