Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Краснокамск | — | 07:22 | — | — |
Рейда | 07:25 | 07:26 | 1 хв | 3 хв |
Никитино | 07:30 | 07:31 | 1 хв | 8 хв |
Оверята | 07:37 | 07:46 | 9 хв | 15 хв |
Мысы | 07:49 | 07:50 | 1 хв | 27 хв |
Ласьва | 07:54 | 07:55 | 1 хв | 32 хв |
Курья | 08:01 | 08:02 | 1 хв | 39 хв |
Промучасток | 08:04 | 08:05 | 1 хв | 42 хв |
Железнодорожный | 08:07 | 08:08 | 1 хв | 45 хв |
Комсомольская | 08:09 | 08:10 | 1 хв | 47 хв |
Пермь-Сорт. | 08:13 | 08:14 | 1 хв | 51 хв |
Пермь-2 | 08:21 | 08:25 | 4 хв | 59 хв |
Пермь-1 | 08:31 | 08:32 | 1 хв | 1 год 9 хв |
Славянова | 08:34 | 08:35 | 1 хв | 1 год 12 хв |
Мотовилиха | 08:37 | 08:38 | 1 хв | 1 год 15 хв |
Язовая | 08:40 | 08:41 | 1 хв | 1 год 18 хв |
Юбилейная | 08:42 | 08:43 | 1 хв | 1 год 20 хв |
Балмошная | 08:45 | 08:46 | 1 хв | 1 год 23 хв |
Кислотный | 08:48 | 08:49 | 1 хв | 1 год 26 хв |
Молодёжная | 08:51 | 08:52 | 1 хв | 1 год 29 хв |
КамГЭС | 08:54 | 08:55 | 1 хв | 1 год 32 хв |
Лёвшино | 08:57 | 08:58 | 1 хв | 1 год 35 хв |
Банная Гора | 09:00 | 09:01 | 1 хв | 1 год 38 хв |
Голованово | 09:05 | — | — | 1 год 43 хв |