Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Усинск | — | 20:30 | — | — |
Юкост | 21:32 | 21:38 | 6 хв | 1 год 2 хв |
Сыня | 22:38 | 22:43 | 5 хв | 2 год 8 хв |
Аранец | 23:09 | 23:16 | 7 хв | 2 год 39 хв |
Печора | 23:43 | — | — | 3 год 13 хв |
Поїзд номер 681М за маршрутом "Усинск — Печора" відправляється в 20:30 з залізничної станції Усинск.
Шлях від станції Усинск до станції Печора займе 3 годин 13 хвіліны.
Ви подорожуєте на поїзді 139 км, і середній час руху поїзда складатиме 48 км/год.
Поїзд номер 681М зупиняється на станціях 4. Найбільш тривалий час стоянки поїзда на станції Аранец і становить 7 хвіліны.
Поїзд "681М Усинск — Печора" прибуває на станцію Печора до 23:43.
Весь маршрут поїзда Усинск — Печора проходить через територію однієї країни: Росія
Потяг "681М Усинск — Печора" перетинає наступні регіони: Республика Коми
Список населених пунктів де зупиняється поїзд "681М Усинск — Печора": Печора, Усинск