Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Печора | — | 01:43 | — | — |
Аранец | 02:17 | 02:18 | 1 хв | 34 хв |
Сыня | 02:44 | 02:50 | 6 хв | 1 год 1 хв |
Юкост | 03:50 | 03:58 | 8 хв | 2 год 7 хв |
Усинск | 05:00 | — | — | 3 год 17 хв |
Поїзд номер 682Я за маршрутом "Печора — Усинск" відправляється в 01:43 з залізничної станції Печора.
Шлях від станції Печора до станції Усинск займе 3 годин 17 хвіліны.
Ви подорожуєте на поїзді 139 км, і середній час руху поїзда складатиме 46 км/год.
Поїзд номер 682Я зупиняється на станціях 4. Найбільш тривалий час стоянки поїзда на станції Юкост і становить 8 хвіліны.
Поїзд "682Я Печора — Усинск" прибуває на станцію Усинск до 05:00.
Весь маршрут поїзда Печора — Усинск проходить через територію однієї країни: Росія
Потяг "682Я Печора — Усинск" перетинає наступні регіони: Республика Коми
Список населених пунктів де зупиняється поїзд "682Я Печора — Усинск": Печора, Усинск