Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Торжок | — | 17:26 | — | — |
30 км (Сокол) | 17:31 | 17:32 | 1 хв | 5 хв |
Колодези | 17:35 | 17:36 | 1 хв | 9 хв |
Терешкино | 17:42 | 17:43 | 1 хв | 16 хв |
Лазари | 17:50 | 17:51 | 1 хв | 24 хв |
Ильинская (9 км) | 17:52 | 17:53 | 1 хв | 26 хв |
7 км | 17:55 | 17:56 | 1 хв | 29 хв |
Виноколы | 17:59 | 18:00 | 1 хв | 33 хв |
Лихославль | 18:08 | 18:09 | 1 хв | 42 хв |
Поршинец | 18:13 | 18:14 | 1 хв | 47 хв |
Крючково | 18:18 | 18:19 | 1 хв | 52 хв |
Трубино | 18:24 | 18:25 | 1 хв | 58 хв |
Кулицкий Мох | 18:26 | 18:27 | 1 хв | 1 год 0 хв |
Кулицкая | 18:29 | 18:30 | 1 хв | 1 год 3 хв |
Тверца | 18:33 | 18:34 | 1 хв | 1 год 7 хв |
Санаторий | 18:37 | 18:38 | 1 хв | 1 год 11 хв |
Брянцево | 18:41 | 18:42 | 1 хв | 1 год 15 хв |
Дорошиха | 18:45 | 18:46 | 1 хв | 1 год 19 хв |
Пролетарская | 18:48 | 18:49 | 1 хв | 1 год 22 хв |
Тверь | 18:54 | — | — | 1 год 28 хв |