Цей варіант розкладу діє у наступні дні: по будням
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Панки | — | 16:50 | — | — |
Люберцы 1 | 16:53 | 16:54 | 1 хв | 3 хв |
Ухтомская | 16:56 | 16:57 | 1 хв | 6 хв |
Косино | 16:58 | 16:59 | 1 хв | 8 хв |
Выхино | 17:02 | 17:03 | 1 хв | 12 хв |
Вешняки | 17:04 | 17:05 | 1 хв | 14 хв |
Плющево | 17:07 | 17:08 | 1 хв | 17 хв |
Перово | 17:09 | 17:10 | 1 хв | 19 хв |
Андроновка (Казанское направление) | 17:13 | 17:14 | 1 хв | 23 хв |
Авиамоторная | 17:15 | 17:16 | 1 хв | 25 хв |
Сортировочная | 17:18 | 17:19 | 1 хв | 28 хв |
Электрозаводская | 17:21 | 17:23 | 2 хв | 31 хв |
Москва (Казанский вокзал) | 17:30 | — | — | 40 хв |