Цей варіант розкладу діє у наступні дні: по будням
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Панки | — | 12:30 | — | — |
Люберцы 1 | 12:33 | 12:34 | 1 хв | 3 хв |
Ухтомская | 12:36 | 12:37 | 1 хв | 6 хв |
Косино | 12:38 | 12:39 | 1 хв | 8 хв |
Выхино | 12:42 | 12:43 | 1 хв | 12 хв |
Вешняки | 12:44 | 12:45 | 1 хв | 14 хв |
Плющево | 12:47 | 12:48 | 1 хв | 17 хв |
Перово | 12:49 | 12:50 | 1 хв | 19 хв |
Андроновка (Казанское направление) | 12:53 | 12:54 | 1 хв | 23 хв |
Авиамоторная | 12:55 | 12:56 | 1 хв | 25 хв |
Сортировочная | 12:58 | 12:59 | 1 хв | 28 хв |
Электрозаводская | 13:01 | 13:03 | 2 хв | 31 хв |
Москва (Казанский вокзал) | 13:10 | — | — | 40 хв |