Цей варіант розкладу діє у наступні дні: по будням
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Панки | — | 11:50 | — | — |
Люберцы 1 | 11:53 | 11:54 | 1 хв | 3 хв |
Ухтомская | 11:56 | 11:57 | 1 хв | 6 хв |
Косино | 11:58 | 11:59 | 1 хв | 8 хв |
Выхино | 12:02 | 12:03 | 1 хв | 12 хв |
Вешняки | 12:04 | 12:05 | 1 хв | 14 хв |
Плющево | 12:07 | 12:08 | 1 хв | 17 хв |
Перово | 12:09 | 12:10 | 1 хв | 19 хв |
Андроновка (Казанское направление) | 12:13 | 12:14 | 1 хв | 23 хв |
Авиамоторная | 12:15 | 12:16 | 1 хв | 25 хв |
Сортировочная | 12:18 | 12:19 | 1 хв | 28 хв |
Электрозаводская | 12:21 | 12:23 | 2 хв | 31 хв |
Москва (Казанский вокзал) | 12:30 | — | — | 40 хв |