Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Панки | — | 10:50 | — | — |
Люберцы 1 | 10:53 | 10:54 | 1 хв | 3 хв |
Ухтомская | 10:56 | 10:57 | 1 хв | 6 хв |
Косино | 10:58 | 10:59 | 1 хв | 8 хв |
Выхино | 11:02 | 11:03 | 1 хв | 12 хв |
Вешняки | 11:04 | 11:05 | 1 хв | 14 хв |
Плющево | 11:07 | 11:08 | 1 хв | 17 хв |
Перово | 11:09 | 11:10 | 1 хв | 19 хв |
Андроновка (Казанское направление) | 11:13 | 11:14 | 1 хв | 23 хв |
Авиамоторная | 11:15 | 11:16 | 1 хв | 25 хв |
Сортировочная | 11:18 | 11:19 | 1 хв | 28 хв |
Электрозаводская | 11:21 | 11:23 | 2 хв | 31 хв |
Москва (Казанский вокзал) | 11:30 | — | — | 40 хв |