Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Балашиха | — | 17:19 | — | — |
Горенки | 17:26 | 17:27 | 1 хв | 7 хв |
Стройка | 17:34 | 17:35 | 1 хв | 15 хв |
Реутов | 17:41 | 17:42 | 1 хв | 22 хв |
Новогиреево | 17:45 | 17:46 | 1 хв | 26 хв |
Нижегородская (Горьковское направление) | 17:55 | — | — | 36 хв |