Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Нижегородская (Горьковское направление) | — | 07:33 | — | — |
Новогиреево | 07:40 | 07:41 | 1 хв | 7 хв |
Реутов | 07:44 | 07:45 | 1 хв | 11 хв |
Стройка | 07:49 | 07:50 | 1 хв | 16 хв |
Горенки | 07:57 | 07:58 | 1 хв | 24 хв |
Балашиха | 08:04 | — | — | 31 хв |