Цей варіант розкладу діє у наступні дні: по будням
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Пушкино | — | 23:03 | — | — |
Мамонтовская | 23:06 | 23:07 | 1 хв | 3 хв |
Клязьма | 23:08 | 23:09 | 1 хв | 5 хв |
Тарасовская | 23:11 | 23:12 | 1 хв | 8 хв |
Челюскинская | 23:13 | 23:14 | 1 хв | 10 хв |
Строитель | 23:16 | 23:17 | 1 хв | 13 хв |
Мытищи | 23:21 | 23:22 | 1 хв | 18 хв |
Тайнинская | 23:24 | 23:25 | 1 хв | 21 хв |
Перловская | 23:26 | 23:27 | 1 хв | 23 хв |
Лось | 23:29 | 23:30 | 1 хв | 26 хв |
Лосиноостровская | 23:33 | 23:34 | 1 хв | 30 хв |
Ростокино (Ярославское направление) | 23:36 | 23:38 | 2 хв | 33 хв |
Яуза | 23:39 | 23:40 | 1 хв | 36 хв |
Маленковская | 23:42 | 23:43 | 1 хв | 39 хв |
Москва-3 | 23:46 | 23:47 | 1 хв | 43 хв |
Москва (Ярославский вокзал) | 23:53 | — | — | 50 хв |