Цей варіант розкладу діє у наступні дні: по будням
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Пушкино | — | 19:06 | — | — |
Мамонтовская | 19:09 | 19:10 | 1 хв | 3 хв |
Клязьма | 19:12 | 19:13 | 1 хв | 6 хв |
Тарасовская | 19:15 | 19:16 | 1 хв | 9 хв |
Челюскинская | 19:17 | 19:18 | 1 хв | 11 хв |
Строитель | 19:20 | 19:21 | 1 хв | 14 хв |
Мытищи | 19:25 | 19:26 | 1 хв | 19 хв |
Тайнинская | 19:28 | 19:29 | 1 хв | 22 хв |
Перловская | 19:30 | 19:31 | 1 хв | 24 хв |
Лось | 19:33 | 19:34 | 1 хв | 27 хв |
Лосиноостровская | 19:36 | 19:37 | 1 хв | 30 хв |
Ростокино (Ярославское направление) | 19:40 | 19:42 | 2 хв | 34 хв |
Яуза | 19:44 | 19:45 | 1 хв | 38 хв |
Маленковская | 19:46 | 19:47 | 1 хв | 40 хв |
Москва-3 | 19:50 | 19:51 | 1 хв | 44 хв |
Москва (Ярославский вокзал) | 19:57 | — | — | 51 хв |