Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Пушкино | — | 18:41 | — | — |
Мамонтовская | 18:44 | 18:45 | 1 хв | 3 хв |
Клязьма | 18:47 | 18:48 | 1 хв | 6 хв |
Тарасовская | 18:49 | 18:50 | 1 хв | 8 хв |
Челюскинская | 18:52 | 18:53 | 1 хв | 11 хв |
Строитель | 18:55 | 18:56 | 1 хв | 14 хв |
Мытищи | 19:00 | 19:01 | 1 хв | 19 хв |
Тайнинская | 19:03 | 19:04 | 1 хв | 22 хв |
Перловская | 19:05 | 19:06 | 1 хв | 24 хв |
Лось | 19:08 | 19:09 | 1 хв | 27 хв |
Лосиноостровская | 19:11 | 19:12 | 1 хв | 30 хв |
Ростокино (Ярославское направление) | 19:15 | 19:17 | 2 хв | 34 хв |
Яуза | 19:18 | 19:19 | 1 хв | 37 хв |
Маленковская | 19:21 | 19:22 | 1 хв | 40 хв |
Москва-3 | 19:24 | 19:25 | 1 хв | 43 хв |
Москва (Ярославский вокзал) | 19:32 | — | — | 51 хв |